دربی هیجان‌انگیز در نیمه نهایی؛ سرخ‌آبی‌ها این‌بار برای جام حذفی به مصاف هم می‌روند

تیم‌های راه‌یافته به مرحله نیمه نهایی رقابت‌های فوتبال جام حذفی ایران پس از قرعه‌کشیِ این مرحله حریفان خود را شناختند.

نمایندگان باشگاه‌های استقلال تهران، پرسپولیس تهران، نفت مسجد سلیمان و تراکتورسازی تبریز، به عنوان چهار تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی رقابت‌های جام حذفی روز سه شنبه در ساختمان سازمان لیگ حضور یافتند و هر یک قرعه‌ای را برداشتند.

بر اساس نتیجه این قرعه کشی که به صورت آنلاین برای مخاطبان و علاقمندان فوتبال در ایران پخش شد تیم‌های پرسپولیس و استقلال در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف هم می‌روند تا تماشاگران پس از مدت‌ها شاهد یکی از جذاب‌ترین دربی‌های پایتخت باشند.

دو تیم دیگر راه یافته به مرحله نیمه نهایی یعنی نفت مسجد سلیمان و تراکتورسازی تبریز نیز برای کسب مجوز حضور در دیدار پایانی مسابقات جام حذفی با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

تراکتورسازان که فصلی پر فراز و نشیب را در مسابقات لیگ سپری کردند و برغم هزینه‌های کلان به نتایج دلخواه دست نیافتند با کسب جام حذفی شاید بتوانند اندکی از ناکامی‌های خود را جبران کنند.

از سوی دیگر نباید از رقم خوردن نتیجه‌ای غیرقابل پیش‌بینی و پیروزی احتمالی نفت مسجد سلیمان نیز در دیدار نیمه نهایی غافل شد زیرا مسابقات حذفی همواره با شگفتی‌هایی همراه بوده است.

تیم پرسپولیس که برای چهارمین سال متوالی به تازگی جام قهرمانی در مسابقات لیگ برتر را بالای سر برده در صدد تکمیل افتخارآفرینی سال‌های اخیر خود است و استقلال در پی ناکامی در لیگ با انگیزه‌ای مضاعف به دیدار نیمه نهایی پای خواهد گذاشت تا بلکه با راه‌یابی به فینال و کسب جام شادی و امید را به اردوگاه خود و نیز به جمع هواداران بازگرداند.

دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال در نیمه نهایی مسابقات جام حذفی قرار است طی روزهای ابتدایی شهریور (۴ یا ۵ شهریور) در ورزشگاه آزادی و احتمالا بدون حضور تماشاگر برگزار شود.

منبع: سایت یورونیوز (اتحادیه اروپا) به زبان فارسی، ۱۱ اوت ۲۰۲۰