فرهاد مجیدی: یک فاجعه در تیم استقلال اتفاق افتاده است

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره مثبت اعلام شدن تست کرونای چندین بازیکن این تیم گفت: «طبق گزارشی که از کادر پزشکی تیم استقلال دریافت کردم، نتیجه آزمایش‌ها نشان می دهد که یک فاجعه در تیم استقلال اتفاق افتاده اما آقایان نمی خواهند این فاجعه را به رسمیت بشناسند.»

فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال به خبرگزاری ایرنا گفته است: «پیش از سفر به اهواز تست کرونا داده بودیم و نتیجه تمامی آزمایش ها منفی بود. تا توانستیم اعتراض کردیم که اهواز در وضعیت قرمز کرونا قرار دارد و لطفا بازی را در شهر دیگری برگزار کنید اما گوش شنوایی وجود نداشت و متاسفانه کرونا در سفر به اهواز به اردوی استقلال اضافه شده است. این هم عجیب است که چطور نتایج منفی آزمایش های بازیکنان استقلال تا قبل از دیروز را قبول دارند اما وقتی نتایج مثبت می شود، می گویند به آزمایشگاه اعتمادی نیست؟! یعنی آیا به نتایج منفی شک نداشتید که شاید حداقل آزمایش یک بازیکن اشتباه باشد و تیم مقابل را هم مبتلا کند؟!»

سرمربی تیم فوتبال استقلال همچنین خطاب به معاون وزارت بهداشت افزود: «آقای دکتر حریرچی، می گوید که من دیگر درباره فوتبال صحبت نمی کنم. شما چطور می توانید به عنوان مسئول بهداشت این مملکت نسبت به جان ورزشکاران بی تفاوت باشید و سکوت کنید؟! وی گفته است که لیگ برتر پروتکل دارد. یعنی همین کافی است؟ آیا رسالت یک پزشک و یک مسئول همین است؟»

در روزهای اخیر، نپذیرفتن نتیجه تست های گرفته شده از اعضای تیم های استقلال و فولاد از سوی سازمان لیگ خبرساز شده بود.

منبع: سایت صدای آلمان (دویچه وله) به زبان فارسی، ۶ ژوئیه ۲۰۲۰