پیرامون “شرایط بحرانی کشور و وظایف پیش رو” با حسن شریعتمداری، دبیر کل شورای مدیریت گذار

یکشنبه ۱۲ امردادماه برابر با دوم اوت، ساعت ۱۸:۰۰ به وقت اروپا و ۲۰:۳۰ به وقت ایران در مهستان جنبش سکولار دموکراسی ایران.

پخش زنده در شبکه های اجتماعی مهستان و شورای گذار

ادامه ◄

گواهینامه یک چهارم از خلبانان هواپیمایی بین المللی پاکستان جعلی است

با توجه تحقیقاتی که بعد از فاجعه هوایی کراچی در ماه مه انجام شد، مشخص شد ۲۶۲ نفر از ۸۵۰ خلبان سازمان هواپیمایی بین‌المللی پاکستان ظاهرا گواهینامه‌هایی جعلی یا نامعتبر دارند

ادامه ◄
نقشه پراکندگی ویروس کرونا در ایران

مدارس و دانشگاه‌ها تا پایان سال تعطیل شدند

همچنین ستاد مقابله با کرونا از استانداریها و نیروهای نظامی و انتظامی خواسته تا رفت‌وآمد مردم میان شهرها را کنترل کنند. به این نیروها ماموریت داده شده تا با استقرار در ورودی شهرها افراد مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا را قرنطینه کنند.

ادامه ◄
شورای مدیریت گذار

کناره‌گیری یک مشاور از شورای گذار

در روز پانزدهم آبان‌ماه ۱۳۹۸، اطلاعیه‌ای از سوی دبیرخانه‌ی شورای گذار بر روی تارنمای آن گذاشته شد که خبر از کناره‌گیری یکی از مشاوران را می‌داد. این خبر نزدیک به ده روز پس از اعلام کناره‌گیری آن مشاور از سوی خودش، از سوی دبیرخانه‌ی شورا رسانه‌ای شد.

ادامه ◄

افزایش شمار کشته شدگان در تظاهرات روزهای اخیر در عراق

به گزارش سایت صدای آمریکا، در جریان تظاهرات اخیر مردم عراق در اعتراض به وجود «فساد» در دولت، گزارش ها از کشته شدن پنج نفر دیگر در روز چهارشنبه ۱۰ مهر حکایت دارند و به این ترتیب شمار کشته شدگان این اعتراض ها به هفت تن رسیده است.

ادامه ◄

آمریکا بخاطر نقض تحریمها علیه حکومت اسلامی چند شخصیت حقیقی و حقوقی چینی را تحریم کرد

چین به تحریمهای ایالات متحده علیه چند شرکت و افراد حقیقی این کشور که به خرید نفت از ایران متهم شده اند، شدیداً اعتراض کرد و رویکرد آمریکا در این زمینه را محکوم کرد.

ادامه ◄

اعتراض به سركوب درايران

در اعتراض به سركوب فعالين كارگرى ، معلمين ، مدافعين حقوق زنان ،كنشگران سياسى و مدنى درايران ، گروه “هماهنگى ايرانيان – پاريس ، براى اعتراض به سركوبهاى اخير درايران” روز شنبه ۵ اکتبر ۲۰۱۹ یک گردهمائی در میدان سن میشل پاریس برگزار میکند.

ادامه ◄

کارزار جهانی در دفاع از سه عضو کانون نویسندگان ایران

صدها نفر از نویسندگان ایران با امضای طوماری اعتراض خود را به احکام دادگاه انقلاب تهران علیه سه نویسنده و شاعر عضو کانون نویسندگان ایران (بکتاش آبتین، کیوان باژن و رضا خندان (مهابادی) اعلام کرده اند.

ادامه ◄