ند پرایس: بازگشت به برجام مانع تحریم ایران در سایر موارد نیست

ند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت اگر آمریکا به برجام بازگردد باز هم ایران را در ارتباط با سایر حوزه‌ها ازجمله «حمایت از تروریسم، پشتیبانی از گروه‌های نیابتی و نقض حقوق بشر» تحت فشار قرار خواهد داد.

ادامه ◄

گردان‌های «القسام» بیش از ۱۰۰ راکت به اسرائیل پرتاب کردند؛ تاکتیک جدید حماس و شب خونین غزه

شهر اورشلیم در اطراف مسجدالاقصی از عصر دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ صحنه درگیری میان پلیس اسرائیل و شماری از فلسطینی‎‌ها بود. این درگیری تا نیمه‌های شب ادامه یافت.

ادامه ◄

در حمله هوایی اسرائیل به غرب سوریه ، ۸تن از نیروهای رژیم ایران کشته شدند

به گزارش سازمان دیدبان حقوق بشر سوریه ، در حمله هوایی سه روز پیش جنگنده‌های اسرائیلی به استان ساحلی لاذقیه، ۸ نفر کشته شدند که بیشترشان از نیروهای ایرانی یا شبه‌نظامیان وابسته به سپاه پاسداران بودند.

ادامه ◄

گزارش امنیتی آلمان: تلاش ایران برای دستیابی به فناوری سلاح‌های مرگبار

گزارش امنیتی منتشر شده توسط ایالت شلسویگ-هولشتاین آلمان حکایت از تلاش ایران برای کسب فناوری سلاح‌های کشتار جمعی دارد. گفته می‌شود که ایران با استفاده از ابزارهای غیرقانونی فعالیت‌های خود را مخفیانه دنبال کرده است.

ادامه ◄

جزییات تازه از عملیات کشتن قاسم سلیمانی

گزارشی مبتنی بر مصاحبه با ۱۵ مقام آمریکایی جزییات تازه‌ای از نحوه کشتن قاسم سلیمانی را برملا می‌کند. عملیات با همکاری یگان ضدتروریست اقلیم کردستان، تک تیراندازان دلتافورس آمریکا و نیروهای اطلاعاتی اسرائیل پیش رفته است.

ادامه ◄

آمریکا آزادسازی بخشی از دارایی‌های ایران را تکذیب کرد

وزارت خارجه آمریکا این خبر را که این کشور در حال ارزیابی آزادسازی یک میلیارد دلار از دارایی‌های بلوکه شده ایران است، تکذیب کرد و گفت هرگونه اقدام آمریکا باید بخشی از روند اقداماتی باشد که هر دو طرف انجام می‌دهند.

ادامه ◄

یک موسسه بین المللی ، تاسیس پایگاه موشکی “حاجی‌آباد” سپاه پاسداران در هرمزگان را فاش ساخت

موسسه بین‌المللی مطالعات استراتژیک، در لندن، با انتشار تصاویر تازه ماهواره ای ، از “تاسیس یک مجموعه موشکی جدید سپاه پاسداران متشکل از هفت جایگاه شلیک موشک ، در نزدیکی حاجی‌آباد در استان هرمزگان، ” خبر داد.

ادامه ◄

حکم ۲۰ سال حبس اسدالله اسدی، دیپلمات سابق ایران تایید شد

وکلای اسدالله اسدی، دیپلمات سابق ایران در اتریش گفته‌اند که حکم ۲۰ سال حبس او تایید شده و او قصد فرجام‌خواهی ندارد. به گفته دادستان پرونده، دولت بلژیک تضمین کرده که اسدی با هیچ زندانی غربی در ایران مبادله نخواهد شد.

ادامه ◄

شورای نگهبان به دستور خامنه ای ،حضور “فرماندهان عالی سپاه پاسداران ” در انتخابات ریاست جمهوری را قانونی کرد

شورای نگهبان، نهاد بالادستی انتصابی و ناظر بر مجلس ایران، و تابع دستورات مستقیم رهبری ، حضور “فرماندهان عالی” نیروهای مسلح با جایگاه سرلشکری و بالاتر را به عنوان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری تصویب کرد.

ادامه ◄