ظریف: کسی توان مقابله با ما را ندارد

محمد جواد ظریف پیش از ترک پکن گفته که جنگی درنخواهد گرفت و نه کسی این تصور را دارد که بتواند در منطقه با ایران مقابله کند.» نگرانی‌ها درباره احتمال درگیری احتمالی بین ایران و‌ آمریکا از زمانی که ایالات متحده ناوهای جنگی و بمب‌افکن‌های خود را به منطقه خلیج فارس اعزام کرده، افزایش یافته است.

ادامه ◄

نطنزی ها و نائینی ها دور از چشم ما ائتلاف کردن

دیشب باب بزرگ مرحومم اومد به خوابم گفت خاک بر سرت کنم گفتم چی شده حاج نعمت؟ گفت ساکت باش، تو چه نوه ای هستی یک موی کاشی تو تنت نیست من از حرص و جوش شما یک دل سیر نتونستم با این حوری ها عشق و حال کنم (باب بزرگم هیات دار بود این شد که رفت بهشت) نمیبینی کاشی ها تو اینستاگرام در یک جنگ نابرابر رفتن به مصاف اصفونی ها برای استان شدن بعد تو بیخیال مشغول سروکله زدن با دخترها تو فیسبوک هستی؟ گفتم بیخیال حاجی من خودم به این دعواهای حیدری نعمتی میخندم بعد پاشم برم وسط دعوا؟گفت بیچاره اگه غیرت کاشی نداری لاقل بخاطر ملک و املاک اجدادیت برو، میدونی اگه کاشون استان بشه چقد روی قیمت ملکها میره میدونی بفروشن چقد گیرت میاد؟سرم رو خاروندم گفتم آها این شد یک حرفی! خودتم فهمیدی پس بی مایه فطیره؟گفت کوفت به شکلت بیاد حالا پاشو[…]

ادامه ◄

دست‌خالى به اين امام‌زاده نرويد

کیف پول را از جیب‌ها و کیف دستی‌ها بیرون می‌کشند تا هنگام ورود به زیارتگاه امام‌زاده عبدالله دست‌خالى نباشند. قدیمی‌ها شرم دارند با دست خالی روانه رواق‌های امام‌زاده شوند. برای همین  از قنادی سرکوچه پاکتی آجیل مشکل‌‌گشا یا جعبه‌ای شیرینی کشمشی می‌گیرند و همین‌طور که دانه‌های تسبیح را ذکرگویان میان انگشت‌های‌شان می‌غلتانند به زوار دیگر که می‌رسند، با لبخند آن آجیل‌ها و شیرینى‌ها را احسان می‌کنند.

ادامه ◄

آمریکایی ها بدانند که اگر یک سنگ بزنند، ده سنگ خواهند خورد.

علی اکبر ولایتی در واکنش به اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران حکومت اسلامی گفت: علت اینکه آمریکا سپاه پاسداران را تروریست اعلام کرده این است که ایران بنای یک همکاری واقعی منطقه‌ای را با کشورهای اصلی منطقه گذاشته و آمریکایی ها بدانند که اگر یک سنگ بزنند، ده سنگ خواهند خورد.

ادامه ◄