امام حسین تقاضای رفع تحریم نکرد!

این نوعی تحریم اقتصادی و در وضعیت فشار بود، در آن زمان جور دیگری نمی‌شد امام را تحریم اقتصادی کرد و آنچه بطور روزمره احتیاج داشتند آب بود. این تحریم با تحریم آمریکا علیه ما شیعیان قابل تطبیق است اما امام حسین هیچگاه از دشمن رفع تحریم را تقاضا نکرد!

ادامه ◄

مردی که مطیع زن خود شود، ملعون است

علیرضا پناهیان، واعظ مورد علاقه رهبر حکومت اسلامی گفته گناه زن در استفاده بد از زبان چند برابر گناه مردان است و در روایات مهمترین عامل ورود زنان به جهنم زبانشان دانسته شده است. او همچنین گفته مردی که مطیع زن خود شود و از ترس از او فرمانبرداری کند، ملعون است.

ادامه ◄

دوچرخه‌سوارى بانوان مورد رضایت امام زمان نیست!

آیت‌الله علوى گرگانى از مراجع تقلید گفته است: دوچرخه‌سوارى خانم‌ها مورد رضایت امام زمان نیست و متاسفانه هر روز این را مى‌شنویم که فلان موضوع را هم اجازه داده‌اند و خوب اگر مى‌خواستیم از اول اینگونه باشد که اینهمه شهید نمى‌دادیم!

ادامه ◄

مقامات قضایی از کم‌کاری در مورد حجاب گله دارند.

دویچه وله-گشت ارشاد به زیرزمین رفته تا در مترو ناظر بر ظاهر زنان باشد، پلیس هم از طرحی ویژه برای مقابله با “بدحجابی” خبر می‌دهد. با این همه، مقامات قضایی از کم‌کاری و تخلف دستگاه‌های اجرایی در بحث “حجاب و عفاف” شکوه می‌کنند.

ادامه ◄

با وجود عقل و نقل و دین، به توافق‌نامه‌ پاریس نیاز نداریم

رادیو زمانه-رئیس‌ قوه قضاییه ایران گفت کشور نیازی به توافقنامه‌ای نظیر توافق پاریس ندارد و ادعا کرد که «عقل و نقل و دین» و همچنین «اسناد بالادستی» به اندازه کافی به محیط زیست پرداخته‌اند.

ادامه ◄