سجاد سیاح؛ همکار اطلاعات و سپاه مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی تبریز شد

روابط عمومی باشگاه تراکتور در بیانیه‌ای نوشته است که پس از استعفای «محمد علی‌پور» از مدیرعاملی این باشگاه، «ساختار مدیریتی این مجموعه نیز طبق سیاست‌های مدنظر مالک» و مصوبات هیئت‌مدیره تغییر کرده است.

ادامه ◄

ادعای حضور جادوگر در مسابقه فوتبال استقلال تهران و فولاد اهواز

روز گذشته مسابقه فوتبال بین تیم‌های استقلال تهران و فولاد خوزستان در شهر اهواز برگزار شد؛ مسابقه‌ای از هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران که در نهایت با شکست دو بر یک استقلال تهران به پایان رسید

ادامه ◄

چرا وریا غفوری به تیم ملی دعوت نمی‌شود؟

وریا غفوری، کاپیتان تیم فوتبال استقلال از بازیکنان برجسته‌ فعلی در فوتبال ایران است. وی اما در لیست تیم ملی فوتبال ایران برای دیدار با تیم ملی بوسنی و هرزگوین غایب است. آیا علل سیاسی مانع حضور غفوری در تیم ملی شده است؟

ادامه ◄

رستگاری با دست‌های بسته: پرسپولیس به خوان آخر آسیا رسید

مسابقات فوتبال قهرمانی باشگاه‌های غرب آسیا شنبه سوم اکتبر با قهرمانی تیم فوتبال پرسپولیس به پایان رسید و حکم صعود قرمزپوشان پایتخت ایران به مسابقه نهایی لیگ قهرمانان آسیا امضا شد.

ادامه ◄

چرا “صداوسیمای” رژیم از پخش زنده رقابت های قهرمانان آسیا محروم شد؟

مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان فوتبال آسیا از دیروز در قطر آغاز شد، اما صداوسیمای جمهوری اسلامی از پخش زنده این رقابت‌ها محروم شده است. برخی کارشناسان علت را تحریم‌های آمریکا علیه ایران می دانند.

ادامه ◄

فیفا به طور کتبی فدراسیون فوتبال ایران را به تعلیق تهدید کرد

ظاهرا پرونده مارک ویلموتس، سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران، برای فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی به جز پرداخت بیش از شش میلیون یورو دردسرهای دیگری هم ممکن است داشته باشد.

ادامه ◄