فراخوان تحریم جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر از سوی فوتبال نروژ

برخی از باشگاه‌های فوتبال کشور نروژ خواستار تحریم جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر شده‌اند. علت این فراخوان شرایط غیرانسانی شغلی برای کارگران خارجی در قطر که منجر به مرگ بیش از ۶ هزار تن از آنها شده، عنوان شده است.

ادامه ◄

کیمیا علیزاده زیر پرچم سفید تیم پناهجویان به المپیک توکیو می‌رود

کیمیا علیزاده، تنها ورزشکار زن برنده مدال المپیک در ایران، که تقاضای پناهندگی‌اش در آلمان تایید شده، قصد دارد در مسابقات المپیک تابستانی امسال در توکیو، در تیم پناهجویان ورزشکار و با پرچم سفید، رقابت کند.

ادامه ◄

داستان ممنوعیت تماشای فوتبال زنان برای مردان؛ برابری به روش جمهوری اسلامی

در جمهوری اسلامی نه تنها حضور زنان در استادیوم‌ها ممنوع است، بلکه تماشای زنانی که موهای خود را پوشانده‌اند و تمام بدن‌ و اندام‌هایشان از نوک پا تا فرق سر، با حجابی اجباری پوشیده شده است

ادامه ◄

جنجال افشای قرارداد نجومی لیونل مسی؛ بارسلونا: از روزنامه ال‌موندو شکایت می‌کنیم

باشگاه فوتبال بارسلونای اسپانیا با صدور بیانیه‌ای ضمن ابراز تاسف از اقدام روزنامه اِل‌ موندو در خصوص انتشار جزئیات قرارداد لیونل مسی، اعلام کرد که اقدامات حقوقی و قانونی لازم را علیه این روزنامه انجام خواهد داد.

ادامه ◄

مجید صدری، مدیرعامل تحمیلی محمدجواد آذری‌جهرمی به پرسپولیس کیست؟

خبرگزاری‌های ایران اعلام کردند که «مجید صدری» به‌عنوان رییس هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس منصوب شده است. آقای صدری جانشین «مهدی رسول‌پناه» شد که پیش از این از سمت خود استعفا داده بود.

ادامه ◄

انتقاد خداداد عزیزی در تلویزیون نسبت به عدم اجازه ورود زنان به ورزشگاه‌ها

اظهارات خداداد عزیزی، فوتبالیست مشهور ایرانی، در برنامه زنده تلویزیون حکومتی ایران، در انتقاد از عدم اجازه ورود زنان به ورزشگاه‌ها، بازتاب فراوانی در شبکه‌های اجتماعی داشت.

ادامه ◄

چالش علی کریمی در رقابت با کاندیداهای سیاسی برای ریاست فدراسیون فوتبال ایران

علی کریمی، ملی‌پوش سابق فوتبال ایران و بازیکن پیشین بوندس‌لیگای آلمان، برای دستیابی به صندلی ریاست فدراسیون فوتبال ایران باید در مراسم رای‌گیری بر کاندیداهایی که گزینه حکومت‌اند، غلبه کند. آیا این امر امکان‌پذیر است؟

ادامه ◄