قانون اخلاقیات زیستی و تلقیح مصنوعی برای فرزندآوری

روزنامه فیگارو موضوع قانون اخلاقیات زیستی و دگرگونی احتمالی برای تلقیح مصنوعی برای فرزندآوری یک زوج همجنس( زن) را که قرار است در ماه ژوئیه آینده در هیات وزیران فرانسه مورد بحث و بررسی قرار بگیرد را به عنوان مهم ترین گزارش شماره امروز خود انتخاب کرده است.

ادامه ◄

هشدار وزارت بهداشت درباره چند بیماری در مناطق سیل‌زده خوزستان

طبق اطلاعات سازمان دامپزشکی کشور، عوامل بیماری در مناطق سیل زده گسترش یافته است. عوامل بیماریهایی مانند اسهال التور، سالک، هاری، شپش و گال و از همه مهمتر افزایش آسیب های روحی روانی مانند پرخاشگری، بی خوابی و ترس نگران کننده است

ادامه ◄

وضعیت بحرانی شهر سیل‌زده آق‌قلا

فرماندار آق‌قلا عصر جمعه ۶ اردیبهشت با اعلام خبر شکستن سیل‌بند شمال روستای یلمه‌خندان در این شهرستان اعلام وضعیت اضطراری کرد و به ساکنان محله‌های حکیم‌آباد، تازه‌آباد، کل‌آباد و عیدگاه هشدار داد تا به مکان‌های امن بروند.

ادامه ◄

حمله ملخ‌های دریایی به جنوب ایران

بر اساس گزارش جماران، یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، همزمان با گرم شدن مناطق آفریقایی، پوره‌ها (بچه ملخ) بالدار شده و به کشور سعودی نقل مکان کرده‌ و سپس دوباره برای تغذیه به ایران کوچ کرده‌اند. خبرها حاکی از آن است که این ملخ‌ها به استان های جنوبی این کشور و جزیره قشم و بخش‌هایی از بلوچستان هجوم آورده‌اند.

ادامه ◄

سامانه بارشی جدید بزودی وارد کشور می شود و بارش ها در روز های آینده تشدید می شود.

یک کارشناس سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: سامانه بارشی جدید بزودی وارد کشور می شود و بارش ها در روز های آینده تشدید می شود. همچنین سیلاب، سدهای عراق را سرریز کرده و احتمال سرازیر شدن سیل از دجله و فرات به سوی آبادان را افزایش داده است.

ادامه ◄

تاسیسات نفتی هور در زیر آب!

جدیدترین تصاویر از هورالعظیم نشان میدهدتاسیسات نفتی در داخل هور به زیر آب رفته است، برخی رسانه ها مدعی شده بودند دولت و استانداری خوزستان برای جلوگیری از ورود سیلاب به تاسیسات نفتی مسیر سیلاب را از “هور هویزه” به سمت شهرها و روستاهای خوزستان هدایت کرده است.

ادامه ◄

پانداهای چین در دانمارک؛ حیوانات کمیاب در خدمت دیپلماسی

دو پاندای چینی، روز پنج‌شنبه وارد باغ وحش کپنهاگ شدند تا زندگی جدیدی را در خانه‌ای ۱۵۰ میلیون کرونی که توسط بیارکه انگلز، یکی از مشهورترین معماران جهان در وسط این باغ وحش طراحی شده آغاز کنند.

ادامه ◄