تیم ملی والیبال ایران در پی دو شکست متوالی

تیم ملی والیبال ایران در پی دو شکست متوالی در مرحله نهایی لیگ ملتهای ۲۰۱۹ مقابل برزیل و لهستان از صعود به جمع ۴ تیم پایانی بازماند.تیم ملی ایران با پایان کارش در شیکاگو، کمتر از یک ماه وقت دارد تا مهیای حضور در مسابقات گزینشی المپیک شود.تیم ملی والیبال ایران با هشت بازیکن در این مسابقات حاضر شد در حالیکه تیم های دیگر مانند لهستان با تیم دوم خود در این دوره از مسابقات شرکت کرده بودند و این موضوع باعث انتقاد والیبال دوستان و کارشناسان این رشته شده است .

ادامه ◄

تیم ملی والیبال در شیکاگو

ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران در آستانه آغاز مرحله نهایی لیگ ملتهای ۲۰۱۹ اظهار داشت: به آمریکا آمدیم تا با هر حریفی مبارزه کنیم ولی در وهله نخست باید به فکر بازی اول باشیم، نه اینکه به قهرمانی فکر کنیم. باید مرحله به مرحله پیش برویم و به آیندههای دورتر فکر نکنیم. سرمربی تیم ملی ایران گفت: تمرینات خود را یک ماه پیش از شروع لیگ ملتها و بدون هیچ مشکل و مصدومی آغاز کردیم. ایران توانست در این شرایط به سر و شکل مناسبی برسد. بازیکنان من در شروع لیگ ملتها، عالی عمل کردند. بعد از آن، مسافرتهای زیاد و بازیهای فراوان آغاز شد که زمانی برای تمرین خوب برای ما باقی نگذاشت. تیم ملی ایران در مرحله نهایی لیگ ملتها به ترتیب روزهای جمعه ۲۱ و شنبه ۲۲ تیر و از ساعت ۲:۳۰ بامداد در شیکاگو به مصاف لهستان و برزیل میرود

ادامه ◄

تکواندوی یونیورسیاد دانشجویان جهان

آرمین هادیپور تنها نماینده ایران در روز دوم پیکارهای تکواندوی یونیورسیاد دانشجویان جهان ۲۰۱۹ در ناپل ایتالیا، پس از شکست تمامی رقبای خود در فینال برابر «مولوم تومن بایار» از مغولستان به روی شیاپچانگ رفت و در پایان در یک مبارزه زیبا و تماشاگرپسند با نتیجه ۲۲ بر ۱۹ به پیروزی رسید و سومین مدال طلای خود در بازیهای یونیورسیاد و چهارمین مدال طلای کاروان ایران در این دوره کسب کرد. روز گذشته نیز میرهاشم حسینی در وزن ۶۸- کیلوگرم به مدال طلا رسید، اما مهران برخورداری و زهرا شیدایی با شکست برابر رقبایشان حذف شدند. این مسابقات ۲G است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۲۰، ۱۲ و ۷٫۲۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق میگیرد. به این ترتیب کاروان ورزشی ایران تا پایان روز هشتم به ۴ مدال طلا، ۲ نقره و ۶ مدال برنز دست یافته است و همچنان در رده دهم قرار دارد.

ادامه ◄

اپوزيسيون به اعتماد ملت نياز دارد

هیچ گروه یا حزبی نمی تواند به تنهایی در راستای برچیدن حکومت اسلامی قدم بردارد و مسلما تشکیل یک جبههء هماهنگ متشکل از احزاب و گروهای همفکر است که توانایی تشکیل یک آلترناتیو مقتدر را ممکن می سازد. اما نکته ديگری که بسیار هم مهم است نقش مردم درون ایران است. این مردم ایران هستند که باید در برابر حکومت اسلامی به یک آلترناتیو سکولار دموکرات جان داده و به آن حقانيت و مأموريت دهند.

ادامه ◄

قرعه کشی مبارزات تکواندو در سی امین دوره بازیهای یونیورسیاد ۲۰۱۹

مراسم قرعه کشی مبارزات تکواندو در سی امین دوره بازیهای یونیورسیاد ۲۰۱۹ – ایتالیا شب گذشته برگزار و تکواندوکاران ایرانی حریفان خود را در این میدان شناختند. نکته جالب این دوره مسابقات حضور سه مربی ایرانی در قامت مربی در سه کشور مختلف است . فریبزر عسکری سرمربی تیم تکواندوی ایران، علی تاجیک سرمربی تیم عمان و رضا مهماندوست سرمربی تیم تکواندوی آذربایجان، سه ایرانی هستند . در این میان رضا مهماندوست که سرمربی تیم ملی در سالهای گذشته بوده با بی مهری های صورت گرفته به خود و خانواده اش توسط حکومت جلای وطن کرد و به آذربایجان رفت مبارزات تکواندو در بخش کیوروگی از ساعت ۱۱:۳۰ صبح امروز (سهشنبه – ۱۸ تیرماه) به وقت تهران آغاز و به مدت ۵ روز ادامه دارد. مراسم قرعه کشی این رقابتها برگزار و ۶ نماینده کشورمان در گروه مردان و ۴ هوگوپوش در بخش زنان رقبای خود را شناختند. روز نخست[…]

ادامه ◄

تیم ملی پومسه دانشجویان ایران به مدال برنز رسید.

پس از برگزاری رقابت فینال پومسه تیمی سی امین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان در ناپل ایتالیا، تیم ملی پومسه دانشجویان ایران متشکل از کوروش بختیار، علی سهرابی و امیررضا مهربان در اجرای سبک آزاد به مدال برنز رسید. کره جنوبی به عنوان قهرمانی رسید و چین تایپه بر سکوی دوم ایستاد. تیم ایران در دور قبل با کسب عنوان نخست راهی فینال شد که در میان ۸ تیم دیدار فینال به عنوان سومی رسید. تیم ملی پومسه بانوان ایران متشکل از مرجان سلحشوری، فاطمه حسام و مرجان تاجی رستم آبادی به مدال برنز رسید. کره جنوبی به عنوان قهرمانی رسید و چین تایپه نیز بر سکوی دوم ایستاد. در میکس تیم هم، تیم ایران با ترکیب امیررضا مهربان و مرجان سلحشوری به مدال برنز رسید.

ادامه ◄

پنجمین روز از سی امین دوره یونیورسیاد

در پنجمین روز از سی امین دوره یونیورسیاد در ناپل ایتالیا تیم دو نفره میکس تفنگ ایران با ترکیب مهیار صداقت و نجمه خدمتی به مدال طلا دست یافت.تیمهای کره جنوبی و چین در رده های دوم و سوم ایستادند.همچنین دیروز در رشته تپانچه تیم ایران توسط درسا عربشاهی و هانیه رستمیان صاحب یک مدال طلا و یک مدال نقره شد تا در مجموع تعداد مدالهای کشورمان به دو طلا ، دو نقره و یک برنز برسد.

ادامه ◄

نخستین دیدار تیم والیبال دانشجویان ایران در سی امین دوره بازی های دانشجویی

تیم والیبال دانشجویان ایران در نخستین دیدار خود در سی امین دوره بازی های دانشجویی برابر فرانسه با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد.تیم والیبال دانشجویان ایران در گروه سوم با تیمهای فرانسه، لهستان، برزیل و کانادا همگروه است.در دیگر دیدار این گروه لهستان ۳ بر صفر برزیل را شکست داد. شاگردان پورعروجی در دومین دیدار خود از ساعت ۱۴:۳۰ روز یکشنبه برابر کانادا به میدان خواهند رفت      

ادامه ◄

سومین دوره یونیورسیاد

سی امین دوره یونیورسیاد درحالی از روز پنجشنبه در ناپل آغاز شد که نمایندگان ایران در رشته تیراندازی به مصاف حریفان خود رفتند. این رقابتها امروز در حالی پیگیری شد که تیم ملی ایران در رشته تفنگ بادی زنان با ترکیب؛ نجمه خدمتی، فاطمه کرمزاده و فاطمه صالحی با ۶۲۳٫۶، ۶۲۲٫۶ و ۶۱۲٫۲ امتیاز به ترتیب در جایگاه های نوزدهم، بیست و چهارم و پنجاه و نهم جهان به کار خود پایان دادند. در بخش تیمی این رشته هم تیمهای لهستان، چین تایپه و هند به ترتیب اول تا سوم شدند و تیم ملی ایران با امتیاز ۱۸۵۸٫۴ در جایگاه ششم ایستاد.

ادامه ◄

واقعيت تلخ حساسيت زدائی از جامعه

در بیش از چهل سال اشغال حکومت ایران توسط ملایان و بر پایی رژيم اسلامی، تعداد زیادی از پرونده های فساد مالی توسط خود اين حکومت برملا شده است. از زمانی که مسئلهء فساد در بنیاد جانبازان توسط محسن رفیق دوست افشا شد تا فساد ۱۴ هزار ملیارد تومانی بانک سرمایه، که جدیدترین این دزدی ها است، حکومت اسلامی خود مشغول افشای این قبیل اختلاس‌ها است و لذا می توان پرسيد که به راستی هدف از اعلام انتخابی و گلچین شدهء پرونده های فساد چیست؟

ادامه ◄

مرحله گروهی لیگ ملتهای والیبال ۲۰۱۹

تیمهای برزیل، ایران، روسیه، فرانسه و لهستان در کنار آمریکای میزبان جواز حضور در مرحله نهایی را که در شیکاگو برگزار می شود، کسب کردند. مرحله نهایی از ۱۹ تا ۲۳ تیر در شیکاگو برگزار میشود. شب گذشته و بامداد امروز در آخرین مسابقات مرحله گروهی صربستان ۳ بر صفر از سد بلغارستان گذشت، فرانسه با همین نتیجه بر کانادا غلبه کرد و برزیل هم با نتیجه ۳ بر یک ایتالیا را شکست داد.تیم ملی ایران هم با نتیجه ۳-۰ بازی را به تیم امریکا واگذار کرد . بر اساس دستورالعمل مسابقات و با توجه به حضور آمریکا در جمع ۶ تیم برتر، ایران با برزیل و لهستان همگروه شد و آمریکا با روسیه و فرانسه دیدار خواهد کرد. برنامه مسابقات ایران در مرحله نهایی به شرح زیر است: پنجشنبه ۲۰ تیر: ایران – لهستان، ساعت ۵ صبح جمعه ۲۱ تیر: ایران – برزیل، ساعت ۵:۳۰ صبح دو تیم برتر[…]

ادامه ◄

گابریل کالدرون آرژانتینی سرمربی جدید پرسپولیس

گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی وارد تهران شد تا بعد از انجام توافق نهایی، قراردادش را با باشگاه پرسپولیس امضا کند. وی در اولین اظهارنظرش گفت: سلام به تمام هواداران، بازیکنان و باشگاه پرسپولیس. خوشحالم که برای یک چالش در تیم بزرگی اینجا هستم. سرمربی جدید پرسپولیس افزود: می دانم پرسپولیس بهترین هواداران را در آسیا دارد و جزو سه تیم برتر جهان (از نظر تعداد تماشاگر) است. از اعتماد شما متشکرم. شما با کالدرون خوشحال خواهیدبود .

ادامه ◄

حضور تیم ملی والیبال در مرحله نهایی لیگ ملتهای والیبال

تیمهای برزیل، ایران، روسیه، فرانسه، لهستان و آمریکا (به عنوان کشور میزبان) توانستند جواز حضور در مرحله پایانی لیگ ملتهای والیبال را کسب کنند.ایران دو روز پیش موفق شده بود به عنوان نخستین تیم جواز حضور در فینال این بازیها را کسب کند. تیم ملی ایران در آخرین بازی خود و از ساعت ۱۸:۳۰ یکشنبه نهم تیر به مصاف آمریکا میرود.

ادامه ◄

والیبال ساحلی قهرمانی جهان در هامبورگ -آلمان

تیم ملی والیبال ساحلی ایران در رقابتهای قهرمانی جهان اولین دیدار خود را روز شنبه برابر نماینده آمریکا انجام خواهد داد. تیم ایران یکشنبه استراحت خواهد داشت و روز دوشنبه برابر نماینده آلمان و روز سه شنبه برابر نماینده روآندا به میدان خواهد رفت. ملی پوشان ایران روز پنجشنبه صبح یک جلسه تمرین وزنه برگزار کردند و در نوبت عصر نیز یک جلسه تمرین با توپ خواهند داشت تا برای حضور خوبی در این مسابقات آماده شوند.

ادامه ◄

شهرداری بم قهرمان لیگ فوتبال زنان ایران

هفته پایانی لیگ برتر فوتبال زنان ایران در حالی پیگیری شد که شهرداری بم موفق شد در آخرین بازی خود ۲ بر یک ذوب آهن را شکست داده و به عنوان قهرمانی لیگ برتر برسد. شهرداری بم بدون شکست لیگ امسال را به پایان برد.

ادامه ◄

خیانت های افراد لبخند به لب!

خیانت محمد جواد ظریف به مردم اش بسیار سنگین تر از خيانت امثال احمد خاتمی و دیگر مجیز گویان حکومت است؛ چرا که او آگاهانه لبخند مصنوعی می زند و برای «آقا» دم تکان می دهد و می داند که در غير انجام دادن اين کارهای سخيف خودش هم مانند دستمال مصرف شده به دور انداخته خواهد شد.

ادامه ◄

باز هم شکست از ژاپن در نیمه نهایی !

تیم فوتسال زیر ۲۰ سال ایران در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی آسیا به مصاف ژاپن رفت و در پایان وقت اضافه با نتیجه ۸ بر ۴ شکست خورد.سفر سلطانی فر و تاج به تبریز برای تماشای فینال مسابقات فوتسال قهرمانی زیر ۲۰ سال آسیابا این نتیجه، شاگردان حمید شاندیزی که در دوره قبلی مسابقات به قهرمانی رسیده بودند، شکست سنگینی متحمل شدند و باید در بازی ردهبندی مسابقات برابر اندونزی به میدان بروند. ژاپن هم در دیدار فینال برابر افغانستان صفآرایی میکند.بازی ردهبندی مسابقات از ساعت ۱۶ و دیدار فینال از ساعت ۱۸:۳۰ روز شنبه یکم تیر برگزار خواهد شد.

ادامه ◄

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس !

ورزش و مردم امروز در شرایطی روی آنتن رفت که پیمان یوسفی مجری این برنامه خبر عجیبی را عنوان کرد. در شرایطی که باشگاه پدیده و مدیران این باشگاه در روزهای گذشته بارها مخالفت خود را با حضور یحیی گل محمدی در پرسپولیس عنوان کرده بودند، یوسفی مدعی شد کار حضور گل محمدی در پرسپولیس تمام شده است. یوسفی گفت: اگر یادتان باشد انتخاب استراماچونی برای استقلال را هم در این برنامه گفتیم که الکی هم نبود. یحیی گل محمدی با پرسپولیس تمام کرده و توافق داخلی صورت گرفته است که به زودی اعلام میشود. وی ادامه داد: مالک باشگاه پدیده با جدایی گل محمدی موافقت کرده است و او را باید ظاهراً مربی فصل بعد پرسپولیس بدانیم. پدیده حتی جانشین یحیی را هم انتخاب کرده و آقای پانادیچ سرمربی پدیده میشود.

ادامه ◄

چهارمین هفته لیگ والیبال

تیم ملی والیبال ایران در حالی وارد چهارمین هفته لیگ ملتهای ۲۰۱۹ میشود که برای دومین هفته متوالی میزبان است. در مرحله بین قارهای لیگ ملتهای ۲۰۱۹ تنها کشورهای چین، برزیل، بلغارستان و ایران از ۲ بار امتیاز میزبانی برخوردارند و هیچ رقابتی در پایتخت کشورها انجام نمیشود.تیم ملی ایران در آغاز هفته چهارم، همانند ۳ هفته گذشته در صدر جدول رده بندی قرار دارد و بالاتر از غولهای با سابقه جهان والیبال، تیم اول لیگ ملتهاست. تیم ملی در این هفته در سالن حسین رضازاده اردبیل به ترتیب با پرتغال، استرالیا و فرانسه روبهرو خواهد شد.برنامه بازی های تیم ملی به ترتیب زیر خواهد بود: جمعه ایران – پرتغال، ساعت ۱۸:۳۰شنبه ایران – استرالیا، ساعت ۱۸:۳۰یکشنبه ایران – فرانسه، ساعت ۱۸:۳۰  

ادامه ◄

تجمع مقابل باشگاه پرسپولیس

پس از تایید جدایی برانکو از پرسپولیس به دلیل بد عهدی مسئولان باشگاه عدهای از هواداران با حضور مقابل باشگاه پرسپولیس همچنان در حال اعتراض به مدیران این باشگاه هستند. ابتدا تعداد هواداران ناراضی تقریبا ۲۰۰ نفر بود اما تا قبل از ظهر امروز به ۵۰۰ نفر رسید.

ادامه ◄