فاطمه سپهری: در سیرک انتصابات شما شرکت نمی‌کنیم

«فاطمه سپهری» زندانی سیاسی محبوس در زندان وکیل‌آباد مشهد با ارسال پیامی از درون زندان از تحریم انتخابات خبر داد و گفت به زودی نقطه پایان استیلای جمهوری اسلامی رقم خواهد خورد.

«اصغر سپهری» برادر «فاطمه سپهری» با انتشار پستی به نقل از خواهرش در شبکه اجتماعی ایکس نوشت:«ما در سیرک انتصابات شما شرکت نخواهیم کرد. شما دروغگوترین انسان‌های اعصار تاریخ هستید، به شما اعتماد نداریم.شما دزدترین و اختلاس‌گرترین افراد جامعه‌ هستید، با شما همراهی نخواهیم کرد.شما بی‌رحم‌ترین حاکمان سده‌های تاریخ هستید، بار گناه شما را به دوش نمی‌کشیم.شما بی‌کفایت‌ترین مدیران هر کشوری هستید، مسئولیتی را به شما محول نخواهیم کرد. ما به زودی نقطه پایان استیلای‌تان را رقم خواهیم زد.»

فاطمه سپهری از سوی شعبه یک دادگاه انقلاب مشهد به اتهام «همکاری با دول متخاصم»، «اجتماع و تبانی»، «توهین به رهبری» و «تبلیغ علیه نظام» به ۱۸ سال حبس محکوم شده است.

پیش از این جمعی از مادران دادخواه نیز چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری در ایران را تحریم کردند.

همچنین «گوهر عشقی»، مادر «ستار بهشتی»، زندانی سیاسی که زیر شکنجه ماموران در زندان جان سپرد پیش از این با انتشار ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی شرکت در انتخابات را تحریم کرد و از مردم خواست در انتخابات نمایشی شرکت نکنند.

برگرفته از سایت ایران وایر، ۲۷ ژوئن ۲۰۲۴