گزارش سالانه «خانه آزادی»: جمهوری اسلامی «رژیمی مستبد» و ایران کشوری «غیرآزاد» است

در تازه‌ترین گزارش «خانه آزادی»، حکومت ایران از جمله ناقضان آزادی در سال گذشته میلادی معرفی شده و ایران از لحاظ برخورداری از شاخص آزادی همچنان به عنوان کشوری «غیر آزاد» شناخته شده است.

ادامه ◄

حمله اسرائیل به نیروهای رژیم ایران و حزب‌الله در دمشق

در ادامه تنش‌های منطقه‌ای که از آغاز جنگ میان اسرائیل و حماس در غزه تاکنون ادامه یافته است، رسانه‌های سوریه شامگاه چهارشنبه نهم اسفند از حمله اسرائیل به مناطقی در حومه دمشق، پایتخت این کشور، خبر دادند.

ادامه ◄

واکنش شماری از کارگران هفت تپه به انتخابات ۱۱ اسفند: در حمام خون و بازی جنایت شرکت نمی‌کنیم

شماری از کارگران نیشکر هفت‌تپه در بیانیه ای، انتخابات روز جمعه ۱۱ اسفند، را «بازی به نفع جنایت و خون» نامیدند و گفتند: «در این حمام خون و بازی جنایت شرکت نمی کنیم.»

ادامه ◄

گزارش بنیاد هریتیج درباره شاخص آزادی اقتصادی: ایران در جایگاه ۱۶۹ از ۱۸۴ کشور جهان قرار گرفت

بر اساس گزارش جدید بنیاد هریتیج، جمهوری اسلامی ایران از لحاظ آزادی اقتصادی در جایگاه ۱۶۹ از میان ۱۸۴ کشور جهان قرار دارد. جمهوری اسلامی با کسب فقط ۴۱.۲ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز ممکن در این فهرست پس از کشورهای گینه بیسائو و برمه و جمهوری آفریقای مرکزی جای گرفته است.

ادامه ◄

هشدار رئیس اتاق بازرگانی تهران درباره کمبود دارو؛ توقف تولید و توزیع داروهای بیماری SMA

رئیس اتاق بازرگانی تهران با اشاره به مشکلاتی که در توزیع ارز وجود دارد گفته در صورت تداوم شرایط فعلی با کمبود دارو روبرو خواهیم شد. در حال حاضر تولید و توزیع برخی داروها مانند داروهای بیماری SMA متوقف شده است.

ادامه ◄

Как Правильно Делать Ставки На Спорт В Букмекерской Конторе: Инструкция Для Начинающи

Как Правильно Делать Ставки На Спорт В Букмекерской Конторе: Инструкция Для Начинающих Где Поставить Деньги На Спорт? ۱۳ Лучших Букмекерских Контор” Content Признаков Хорошей Букмекерской Конторы Основы, Которые Вы Должны Знать Изучите, Что Такое Пари Зарабатывайте На Любимых Видах Спорта ➦➦ Как Делать Ставки На Спорт? Навыки Успешного Применения Стратегий Как Делать Ставки На Спорт: Советы Экспертов Для Начинающих Игроков Какие Есть Особенности Ставок На Футбол В Украине Ставки На Австралийский Футбол: Как И Где Их Делать Где Делать Ставки Не Верьте В Договорные Матчи Высокие Коэффициенты Ставки На Спорт: Где Лучше Ставить Дробные Коэффициенты Что Такое Коэффициенты Ставок На Спорт? Лотереи — Отличная Альтернатива Букмекерских Ставок” Ставки На Спорт Онлайн: Как Ставить На Спорт Руководство По Ставкам На Разные Виды Спорта Регистрация Во Втором Цупис (qiwi Банк) Где Делать Ставки На Спорт Как Делать Ставки На Спорт Онлайн? Советы И Стратегии Для Начинающих Игроков Букмекерский Сленг С Чего Начать[…]

ادامه ◄

سازماندهی نوین ارتش آمریکا؛ پنتاگون برای «جنگ‌های در مقیاس بزرگ» آماده می‌شود

ارتش آمریکا قرار است در یک برنامه‌ریزی و سازماندهی نوین، حدود ۲۴ هزار تن از کارکنان، یا تقریبا پنج درصد از مشاغل، را کاهش دهد تا برای عملیات رزمی و جنگ‌های در مقیاس بزرگ آینده بهتر آماده شود و در عین حال چالش‌های استخدامی را نیز برطرف کند.

ادامه ◄

کاخ سفید: دولت بایدن تاکنون ۵۵ تحریم جداگانه علیه ایران اعمال کرده‌ است

جان کربی، هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید، تاکید کرد که دولت جو بایدن برنامه‌ای برای کاهش یا لغو تحریم‌های ایران ندارد، بلکه اقدامات بیشتری برای پاسخگو کردن جمهوری اسلامی انجام خواهد داد.

ادامه ◄

مازیار سیدنژاد از اوین: «نه بد می‌خواهیم، نه بدتر»

فعال کارگری زندانی در اوین با اشاره به بیانیه شماری از اصلاح‌طلبان برای شرکت در انتخابات اسفند می‌نویسد: «ما یک بار برای همیشه فریاد زدیم: “اصلاح‌طلب، اصول‌گرا، دیگه تمومه ماجرا”. ما شما را نمی‌خواهیم و دیگر فریب بازی‌های شما را نمی‌خوریم.»

ادامه ◄

آتش‌بس میان اسرائیل و حماس از دوشنبه آینده

رئیس جمهوری آمریکا روز دوشنبه ۷ اسفند ابراز امیدواری کرد تا از دوشنبه آینده میان ارتش اسرائیل و شبه‌نظامیان حماس آتش‌بس برقرار و نبرد متوقف شود. همزمان شبکه خبری الجزیره قطر از موافقت اسرائیل برای تبادل اسرا خبر داد.

ادامه ◄

کاهش دسترسی اقشار کم‌درآمد به درمان: بیمارستان‌های خصوصی بیمه تامین اجتماعی را نمی‌پذیرند

مراکز درمانی خصوصی و سازمان تامین اجتماعی بر سر بدهی‌های انباشت‌شده سازمان به این مراکز اختلاف دارند و در نتیجه، بیماران دارای دفترچه تامین اجتماعی که اغلب حداقل دستمزد می‌گیرند از درمان محروم یا خود ناگزیر به پرداخت هزینه آن شده‌اند.

ادامه ◄

بایدن: شاید هفته آینده در غزه آتش‌بس برقرار شود

جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا، گفت که آتش‌بس جدید بین اسرائیل و حماس می‌تواند از آغاز هفته آینده اجرایی شود؛ چیزی که در طرفدارانی که برای وقفه در این درگیری فشار و امکان بازگشت گروگان‌‌های در اختیار حماس فشار می‌آورند امید تازه‌ای پدید می‌آورد.

ادامه ◄

از مشروطه تا سکولار دموکراسی؛ پیوندهای آدمی به مکان

می خواهم آن یگانگی و این بیگانگی را کمی بیشتر بشکافیم. در برنامه پیش اول شروع کردیم از واژه «مرز» و گفتم که مرز یا هر مرزی، آدمیان را به دو بخش نقسیم می کند. آن دسته که در یکسوی مرز هستند خود را با هم یگانه می دانند و آن طرف مرزی ها را بیگانه می خوانند

ادامه ◄