تجاوز جنسی یک معلم به ۱۸ دختر دبستانی در شهرستان فردوس

بر اساس خبر منتشر شده توسط هدیه کیمایی، روزنامه‌نگار ایرانی، یک معلم مدرسه پنجاه و پنج ساله، در شهرستان فردوس استان خراسان به هجده دانش آموز دختر دبستانی هشت تا یازده سال تجاوز جنسی کرده است.

هدیه کیمیایی، روز سه‌شنبه ۲۸ تیر درباره جزییات این واقعه در توییتر خود نوشت که این معلم در پارکینگ خانه‌اش وقتی که دختربچه‌ها برای کلاس خصوصی به او مراجعه می‌کردند، بعد از نمایش فیلم‌های جنسی، به آنها تجاوز می‌کرد.

این معلم در توجیه برگزاری کلاس تقویتی رایگان برای دانش‌آموزان به والدین آن‌ها می‌گفته شما برای پدر و مادر من ختم قرآن بگیرید تا من برای دختربچه‌های شما کلاس تقویتی رایگان بگذارم.

هدیه کیمیایی گفته‌های پدر یکی از این دانش‌آموزان را نقل کرده که گفته است: «مدتی بود که فهمیده بودم دخترم گوشه‌گیر شده و با کسی حرف نمی‌زند، اما گفتیم شاید در مدرسه مشکلی دارد و حل می‌شود. گاهی می‌دیدیم که ناگهان به جایی زل می‌زند و چیزی نمی‌گوید. ناگهان یک روز مدیر مدرسه با ما تماس گرفت و گفت که یکی از دختربچه‌ها درباره تجاوز جنسی معلم پنجاه و پنج ساله با مدیر صحبت کرده است.»

به نوشته خانم کیمیایی، این معلم که با نام اختصاری (ج. د) معرفی شده، پس از آشکار شدن تجاوزش دانش‌آموزان را تهدید کرده که اگر در این‌باره با خانواده‌هایشان حرف بزنند، روی آن‌ها آب جوش می ریزد.

بر اساس گزارش این خبرنگار، ج.د یک سال پیش هم پرونده تجاوز جنسی به کودکان داشت و ماجرا به آموزش و پرورش و اماکن رسیده بود، اما نه تنها او را مجازات نکردند که دوباره مشغول به کار شد و اجازه برگزاری کلاس‌های خصوصی برای دختربچه‌ها را گرفت.

هدیه کیمیایی تاکید کرده که خانواده‌های این دانش‌آموزان بسیار فقیر هستند و به نقل از یکی از والدین کودکان نوشته که آنها حتی هزینه صدوپنجاه هزارتومان آزمایش پزشکی قانونی را نداشتند چه برسد به اینکه بخواهند نفری حدود یک میلیون تومان پول وکیل را بدهند.

برگرفته از سایت ایران وایر، ۲۰ جولای ۲۰۲۲