تجمع هواداران پرسپولیس در اعتراض به وضعیت این تیم

هواداران پرسپولیس برای اعتراض به وضعیت این تیم مقابل ساختمان مجلس تجمع کردند. آنها خواستار بازگشت گل‌محمدی، سرمربی مستعفی این تیم و استیضاح وزیر ورزش و جوانان شدند. 

گروهی از هواداران پرسپولیس برای اعتراض به وضعیت این تیم روز شنبه ۹ بهمن (۲۹ ژانویه) مقابل مجلس تجمع کردند و با سردادن شعارهایی علیه حمید سجادی، وزیر ورزش و رضا درویش، مدیرعامل باشگاه خواستار استیضاح  وزیر ورزش و جوانان شدند.

بر اساس ویدئوهایی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده هواداران پرسپولیس علیه حمید سجادی، وزیر ورزش شعار “دزدی که محکوم شده وزیر ورزش شده” را سر دادند و خواستار استیضاح او شدند.

هواداران پرسپولیس همچنین در حمایت از یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس شعار دادند و خواستار ادامه فعالیت او شدند.

گل‌محمدی در اعتراض به مشکلات مالی و نبود زمین تمرین مناسب استعفا داد

یحیی گل‌محمدی روز چهارشنبه ۶ بهمن در اعتراض به مشکلات مالی و نبود زمین تمرین مناسب استعفا داد. علت استعفای او عدم تحقق وعده‌های مدیران باشگاه عنوان شده است. ساعاتی بعد اما مدیرعامل باشگاه گفت استعفای او را نمی‌پذیرد.

گل‌محمدی برای بازگشت به کار خود شروطی چون “رسیدن پرداختی‌ها تا ۵۰ درصد و داشتن زمین تمرین مناسب و تامین بودجه لازم برای نقل و انتقالات” را مطرح کرده که در صورت عملی شدن، تا دوشنبه ۱۱ بهمن به تمرینات برمی‌گردد.

در تجمع هواداران پرسپولیس وحید قلیچ، دروازه‌بان سابق این تیم نیز حضور داشت.

برگرفته ای از سایت دویچه وله فارسی، ۳۰ ژانویه ۲۰۲۲